Čeština English Deutsch Italian Russian Spanish

O společnosti

Naší oblastí je komplexní servis v oblasti zakládání a prodeje s.r.o. společností. Jsme specialisté, kteří Vám pomohou ve všech oblastech Vašeho podnikání. Máme pro Vás nachystány již založené společnosti a jsme k dispozici s kompletním full-servisem při založení společnosti nové přesně podle Vašich parametrů. Pomůžeme nejen při startu Vašeho podnikání, ale současně i v jeho rozvoji. Nepomáháme jen při vytvoření společnosti, ale také zajistíme a pomůžeme společnostem, které již existují v jejich prezentaci, rozvoji a právní asistenci tak, aby byly v nejlepší kondici a více než konkurenceschopné.

Naší přidanou hodnotou pro Vás jsou vedlejší služby spojené se založením a rozvojem společnosti, zejména v oblasti práva, marketingu a prezentace ve všech směrech. Jsme schopni pro Vaši společnost neprodleně zajistit kompletní servis tak, že již za pár dní bude vypadat, jakoby existovala několik let.

S NÁMI HRAJE ČAS PRO VÁS

Naše služby: prodej Ready-made společností, zakládání společností, právní poradenství, tvorba webu a marketing... kompletní portfolio služeb naleznete v sekci služby

Redcom Solutions s.r.o.

Napište nám
Garantujeme bezdlužnost a nulovou obchodní historii každé naší společnosti
Máte dotaz nebo potřebujete poradit?... Rádi Vám pomůžeme
Hotline: +420 737 003 300 nebo použijte Kontaktní formulář